meet.js Katowice #38

Kiedy
Gdzie Strefa Centralna Katowice
Portale

Opis

Mamy przyjemność was zaprosić na kolejne spotkanie meet.js Katowice w 2019 roku, które odbędzie się 17 lipca (środa) o godzinie 18:00 w Strefie Centralej.

Jeśli chcesz przekazać uczestnikom spotkania jakieś informacje - wystąpić z krótkim przemówieniem i pokazać ciekawą technologię, skrytykować jakieś rozwiązanie, zaprezentować swój projekt lub poinformować o jakiejś inicjatywie, prosimy o kontakt z organizatorami.

Spotkanie i prezentacje w języku polskim.

Bilety

Spotkanie jest w pełni darmowe, przyjść może każdy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja. Darmowe bilety można uzyskać na portalu Eventbrite (link w nagłówku strony).

Zasady

Na naszych spotkania obowiązuje Berliński Kodeks Postępowania. Zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki naszych wydarzeń do pomocy w tworzeniu przeżyć, które będą bezpieczne i pozytywne dla każdego.

Agenda

  1. Michał Wiśniewski

    NodeJS with Raspberry Pi in IoT infrastructure
    Prezentacja o wykorzystaniu Raspberry PI oraz Node.js jako prostego i taniego sposobu na stworzenie np. własnej automatyki domowej.

  2. Paweł Konior

    Naucz się programować w x tygodni - demistyfikacja
    W ciągu ostatniego roku, w moich warsztatach programistycznych, uczestniczyło ponad 1000 osób z różnym poziomem umiejętności i doświadczenia. Na każdym kroku atakują nas reklamy typu zostań programistą, każdy to może robić itd. Na tej prelekcji będę chciał podzielić się moim doświadczeniem oraz spostrzeżeniami związanymi z całym tym biznesem. Pokazać jak się uczyć, zdobywać doświadczenie, wyjaśnić czego obecnie potrzebuje rynek i ile trwa zdobycie tych umiejętności, no i oczywiście czego lepiej nie robić. Prezentacja skierowana jest do osób na dowolnym poziomie doświadczenia, obiecuje, że nikt się nie będzie nudził, szczególnie, że pokaże elementy mojego warsztatu, które mam nadzieję zainspirują do pasji i ciężkiej pracy. Na koniec prezentacji powinno być jasne, co zrobić, by dołączyć do IT arystokracji :)

Sponsorzy