O spotkaniach

meet.js to niekomercyjne spotkania JavaScript i Front-end typu meetup, organizowane przez społeczność dla społeczności w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Szczecinie i Białymstoku, Lublinie, Bydgoszczy. Zero komercji, czysta wiedza.

Forma

Na każdym meet.js można liczyć na kilka prelekcji na tematy związane z JavaScript i technologiami Front-end. Każda z nich trwa ok. 20-25 minut. Duży nacisk kładziemy na Q&A i networking. Prelegentami jesteśmy my sami - fani JavaScript i front-endu. Każdy może przemawiać na meet.js - wystarczy się zgłosić! Zabawa i cenne doświadczenie gwarantowane!

Katowice

Spotkania meet.js Katowice są nieprzerwanie organizowane w ok. 2-miesięcznych odstępach od 2013 roku. Obecnie w spotkaniach uczestniczy regularnie 100-120 osób, a chętnych jest nawet 2 razy wiecej. Niestety jesteśmy ograniczeni pojemnością Strefy Centralnej, która jest naszym miejscem spotkań.

Wstęp na spotkania jest darmowy, obowiązuje jednak rejestracja i okazanie przy wejściu biletu. Bez biletu również można przyjść, natomiast nie gwarantujemy miejsc siedzących.

Sponsorzy

Dzięki wsparciu sponsorów możemy zapewnić naszym uczestnikom darmowy poczęstunek, różne ciekawe gadżety oraz nagrody rzeczowe (m.in książki, kursy, licencje), zaprosić prelegentów z innych miast oraz zapewnić odpowiedni poziom organizacji i odbioru spotkań.

Aktualni (2017)

2016

Kontakt

Z organizatorami spotkań można skontaktować się bezpośrednio:

  • Jakub Synowiec
  • Szymon Nowak

lub za pomocą: