O spotkaniach

meet.js to niekomercyjne spotkania JavaScript i front-end typu meetup, organizowane przez społeczność dla społeczności w wielu miastach w Polsce. Zero komercji, czysta wiedza.

Forma

Na każdym meet.js można liczyć na kilka prelekcji na tematy związane z JavaScript i technologiami front-end oraz back-end. Każda z nich trwa 20-40 minut. Duży nacisk kładziemy na pytania, dyskusje i networking. Prelegentami jesteśmy my sami - fani JavaScript i front-endu. Każdy może przemawiać na meet.js - wystarczy się zgłosić! Zabawa i cenne doświadczenie gwarantowane!

Kodeks postępowania

Na naszych spotkania obowiązuje Berliński Kodeks Postępowania. Nakreśla on zarówno nasze oczekiwania wobec wszystkich, którzy uczestniczą w naszej społeczności, jak i konsekwencje niedopuszczalnych zachowań.

Zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki naszych wydarzeń do pomocy w tworzeniu przeżyć, które będą bezpieczne i pozytywne dla każdego.

Katowice

Spotkania meet.js Katowice są nieprzerwanie organizowane, zazwycaj co dwa miesiące, od 2013 roku. Obecnie w spotkaniach uczestniczy regularnie ok 120 osób, a chętnych jest czasami dwa razy wiecej. Niestety jesteśmy ograniczeni ilością dostępnego miejsca w Strefie Centralnej, która jest naszym miejscem spotkań.

Wstęp na spotkania jest darmowy, obowiązuje jednak rejestracja i okazanie przy wejściu biletu. Bez biletu również można przyjść, natomiast nie gwarantujemy miejsc siedzących.

Sponsorzy

Dzięki wsparciu sponsorów możemy zapewnić wam darmowy poczęstunek, różne ciekawe gadżety oraz nagrody rzeczowe (takie jak książki, kursy wideo lub licencje na oprogramowanie), zaprosić prelegentów z innych miast oraz zapewnić odpowiedni poziom organizacji i odbioru spotkań.

Aktualni (2019)

2018

2017

2016

Kontakt

Z organizatorami spotkań można skontaktować się bezpośrednio:

  • Jakub Synowiec
  • Szymon Nowak
  • Jacek Rzeszutek

lub za pomocą: