meet.js Katowice #34

Kiedy
Gdzie Strefa Centralna Katowice
Portale

Opis

Mamy przyjemność was zaprosić na ostatnie spotkanie meet.js Katowice w tym roku, które odbędzie się 14 listopada (środa) o godzinie 18:00 w Strefie Centralej. (Pamiętajcie o zmienia czasu!)

Jeśli chcesz przekazać uczestnikom spotkania jakieś informacje - wystąpić z krótkim przemówieniem i pokazać ciekawą technologię, skrytykować jakieś rozwiązanie, zaprezentować swój projekt lub poinformować o jakiejś inicjatywie, prosimy o kontakt z organizatorami.

Spotkanie i prezentacje w języku polskim.

Bilety

Spotkanie jest w pełni darmowe, przyjść może każdy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja. Darmowe bilety można uzyskać na portalu Eventbrite (link w nagłówku strony).

Zasady

Na naszych spotkania obowiązuje Berliński Kodeks Postępowania. Zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki naszych wydarzeń do pomocy w tworzeniu przeżyć, które będą bezpieczne i pozytywne dla każdego.

Agenda

  1. Kamil Szymański

    Zmierzch ery Promis-ów - RxJs w praktyce
    Jak przystosować się do świata obserwatorów i streamu danych? Jak reagować na zmiany i mieć testowalny kod? Programowanie reaktywne staje się standardem w świecie nowoczesnego frontendu - Angular już dziś przychodzi w pakiecie z RxJs. Pokaże jak zacząć swoją przygodę z RxJs, jak wykorzystać go w praktyce oraz jak napisać do tego testy. Przedstawię typowe przypadki użycia operatorów rozwiązujące codzienne problemy na jakie natrafiamy rozwijając aplikacje frontendową nie tylko w Angularze.

  2. Konrad Dzwinel

    O ciasteczkach, paluszkach i tym jak się przed nimi bronić
    Życie trackera internetowego jest ostatnio bardzo ciężkie. Jedni nas blokują, drudzy nie chcą naszych ciasteczek a jeszcze inni ustanawiają prawa które utrudniają nasza prace. Może i przegraliśmy kilka bitew, ale wojna o prywatność w internecie ciągle trwa a my mamy jeszcze kilka asów w rękawie.

Sponsorzy