meet.js Katowice #28 - Christmas special

Kiedy
Gdzie Strefa Centralna Katowice
Portale

Opis

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w 2017 roku spotkanie meet.js Katowice, które odbędzie się 20 grudnia (środa) o godzinie 18:00 w Strefie Centralnej. Tym razem w wersji specjalnej ;)

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na spotkanie obowiązują zapisy. Darmowy bilet będzie można uzyskać na portalu Eventbrite na 2 tygodnie przed spotkaniem.

Szukamy osób, które chcą podzielić się ciekawymi informacjami z resztą widowni. To może być relacja z zastosowania nowego narzędzia, ciekawy przypadek użycia jakiegoś frameworka lub biblioteki, a nawet krytyka powszechnie przyjętego rozwiązania. Prezentacje i lighting talks to okazja do pochwalenia się własnym projektem, zareklamowania swoich spotkań lub po prostu przedstawienia się publiczności ;) Chętnych prosimy o kontakt z organizatorami.

Dziękujemy Skygate, Coders Lab - Szkoła Programowania, Wydawnictwu Helion i SMSAPI za sponsorowanie spotkania. Dzięki nim będziemy mieć dla Was upominki, gadżety i napoje. Na spotkaniu będzie również możliwość wygrania licencji na oprogramowanie JetBrains oraz rewelacyjnych kursów od Wes Bos.

Agenda

  1. Szymon Nowak

    Gatsby
    Szybkie narzędzie do generowania statycznych stron używających React.js

Sponsorzy

Media i materiały