meet.js Katowice #27

Kiedy
Gdzie Strefa Centralna Katowice
Portale

Opis

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie meet.js Katowice, które odbędzie się 29 listopada (środa) o godzinie 18:00 w Strefie Centralnej.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na spotkanie obowiązują zapisy. Darmowy bilet będzie można uzyskać na portalu Eventbrite na 2 tygodnie przed spotkaniem.

Szukamy osób, które chcą podzielić się ciekawymi informacjami z resztą widowni. To może być relacja z zastosowania nowego narzędzia, ciekawy przypadek użycia jakiegoś frameworka lub biblioteki, a nawet krytyka powszechnie przyjętego rozwiązania. Prezentacje i lighting talks to okazja do pochwalenia się własnym projektem, zareklamowania swoich spotkań lub po prostu przedstawienia się publiczności ;) Chętnych prosimy o kontakt z organizatorami.

Dziękujemy Skygate, Coders Lab - Szkoła Programowania, Wydawnictwu Helion i SMSAPI za sponsorowanie spotkania. Dzięki nim będziemy mieć dla Was upominki, gadżety i napoje. Na spotkaniu będzie również możliwość wygrania licencji na oprogramowanie JetBrains oraz rewelacyjnych kursów od Wes Bos.

Agenda

  1. Kamil Karczmarczyk

    Kwiatki NPM-a
    Opiszę tutaj swoje doświadczenia z różnymi wpadkami odnośnie bibliotek NPM - w paru przykładach, pokażę, że nie zawsze, z pozoru dobra, bardzo popularna, wysoko oceniana i gwiazdkowana na githubie biblioteka jest... dobra, a często drobne szczegóły czy błędy sprawiają, że jest bezużyteczna.

  2. Michał Czyż

    Ember.js obecnie oraz plany na przyszłość
    Opowiem czym jest Ember.js obecnie. W jakich kontekstach spisuje się znakomicie oraz w jakich nie. Oraz jakie są plany na najbliższą przyszłość.

Sponsorzy