meet.js Katowice #26

Kiedy
Gdzie Strefa Centralna Katowice
Portale

Opis

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie meet.js Katowice, które odbędzie się 18 października (środa) o godzinie 18:00 w Strefie Centralnej.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na spotkanie obowiązują zapisy. Darmowy bilet będzie można uzyskać na portalu Eventbrite na 2 tygodnie przed spotkaniem.

Dziękujemy Skygate, Coders Lab - Szkoła Programowania, Wydawnictwu Helion i SMSAPI za sponsorowanie spotkania. Dzięki nim będziemy mieć dla Was upominki, gadżety i napoje. Na spotkaniu będzie również możliwość wygrania licencji na oprogramowanie JetBrains oraz rewelacyjnych kursów od Wes Bos.

Agenda

  1. Maciek Korsan

    DISCO.JS
    Pół-prezentacja, pół-dyskoteka. Opowiem o możliwościach, jakie dają nam WebAudio API i WebMIDI API. Pokażę, jak w prosty sposób można je wykorzystać w praktyce. Będzie trochę o muzyce, trochę o upływającym czasie, trochę o programowaniu i trochę o życiu. Na koniec rozpalimy ognisko i wyciągniemy gitary.

  2. Adam Polak

    Kakunin - E2E testing framework on steroids
    Każda aplikacja, wcześniej czy później wchodzi w etap utrzymania i rozwoju. Modyfikacja istniejących rozwiązań lub dodawanie nowych jest nie lada wyzwaniem jeżeli nie posiadamy odpowiedniego zestawu testów. Kakunin pozwala nam na szybkie otestowanie dowolnej aplikacji bez względu na użyty framework lub technologię. Łącząc sprawdzone rozwiązania oraz dodając dodatkowe mechanizmy, daje możliwość pisania testów automatycznych nawet osobą bez zaawansowanej wiedzy na temat JS. Jeżeli interesuje was dlaczego stworzylismy Kakunina, jakie problemy rozwiązuje oraz jak szybko można przetestować prostą aplikacje, to ta prezentacja jest dla Was.

Sponsorzy

Media i materiały