meet.js Katowice #40

Kiedy
Gdzie Strefa Centralna Katowice
Portale

Opis

Zapraszamy na kolejne, ostatnie w tym roku, spotkanie meet.js Katowice w 2019 roku. Spotkanie jest w pełni darmowe, przyjść może każdy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja.

Jeśli chcesz przekazać uczestnikom spotkania jakieś informacje - wystąpić z krótkim przemówieniem i pokazać ciekawą technologię, skrytykować jakieś rozwiązanie, zaprezentować swój projekt lub poinformować o jakiejś inicjatywie, prosimy o kontakt z organizatorami.

Spotkanie odbywa się w języku polskim.

Bilety

Spotkanie jest w pełni darmowe, przyjść może każdy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja. Darmowe bilety można uzyskać na portalu Eventbrite (link w nagłówku strony).

Zasady

Na naszych spotkania obowiązuje Berliński Kodeks Postępowania. Zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki naszych wydarzeń do pomocy w tworzeniu przeżyć, które będą bezpieczne i pozytywne dla każdego.

Agenda

  1. Radosław Madecki

    Zrozumieć asynchroniczność w JavaScript
    Czy rzeczywiście rozumiesz jak działa asynchroniczność w JavaScript? Jak to wygląda za kulisami? Pamiętam, że dość długo zadawałem sobie takie pytania. Nie dawało mi spokoju moje pobieżne zrozumienie tematu więc go zgłębiłem, a teraz chcę się podzielić tą wiedzą z Wami. Będzie trochę teorii, ale oczywiście nie mogłoby się obyć bez praktycznych przykładów jej zastosowania.

  2. Michał Taszycki

    Architektura aplikacji w Reakcie - czyli poszukiwania świętego Graala
    Jak zaprojektować strukturę plików w aplikacji reactowej? Co z routingiem? Autoryzacją i uwierzytelnianiem? Redux? Jak obsłużyć Rest API? To pytania, które zadają sobie nie tylko początkujący. Ta prezentacja nie da Ci prostej odpowiedzi. Ale za to wskaże konstruktywne sposoby na odkrycie architektury właściwej dla Twojej aplikacji.

Sponsorzy