meet.js Katowice #1E Gamedev.js edition

Kiedy
Gdzie Strefa Centralna Katowice
Portale

Opis

Razem z ekipą Gamedev.js mamy przyjemność was zaprosić na drugie spotkanie meet.js Katowice w tym roku, które odbędzie się 14 marca (środa) o godzinie 18:00 w Strefie Centralej. Możecie się spodziewać ciekawych prelekcji związanych z szeroko pojętym tworzeniem gier HTML5.

Jeśli chcesz przekazać uczestnikom spotkania jakieś informacje - wystąpić z krótkim przemówieniem i pokazać ciekawą technologię, skrytykować jakieś rozwiązanie, zaprezentować swój projekt lub poinformować o jakiejś inicjatywie, prosimy o kontakt z organizatorami.

Bilety

Spotkanie jest w pełni darmowe, przyjść może każdy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja. Darmowe bilety można uzyskać pod adresem na portalu Eventbrite (link w nagłówku strony).

Zasady

Na naszych spotkania obowiązuje Berliński Kodeks Postępowania. Zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki naszych wydarzeń do pomocy w tworzeniu przeżyć, które będą bezpieczne i pozytywne dla każdego.

Agenda

  1. Andrzej Mazur

    Czego można się nauczyć na podstawie 800 gier stworzonych na konkurs?
    Czy brałeś kiedyś udział w game jamie? Próbowałeś konkursów tworzenia gier? Czy miało to sens? Czego się nauczyłeś? Jak to wspominasz? Przeprowadzę Cię przez najciekawsze z 800 gier zgłoszonych do tej pory na konkurs js13kGames, który ogranicza pojedynczy projekt do 13 kilobajtów. Czy można na ich podstawie wyciągnąć ogólne wnioski na temat tego jak tworzyć gry, lub czego unikać? Przyjdźcie, a sami się o tym przekonacie.

  2. Patryk Budzyński

    Texture-less graphics
    Texture-less graphics - czyli proceduralne malowanie grafiki bez tekstur, przy uzyciu shaderow GLSL. W jaki sposob przekuc proste operacje matematyczne w obrazy.

Sponsorzy