meet.js Katowice #45

Kiedy
Gdzie Strefa Centralna Katowice
Portale

Opis

Zapraszamy na kolejne spotkanie meet.js Katowice. Spotkanie jest w pełni darmowe, przyjść może każdy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja.

Ze względu na to, że 7 kwietnia jest Światowy Dzień Zdrowia, wyjątkowo odchodzimy od typowej dla naszych spotkań konwencji – pierwsza z prelekcji nie będzie o tematach JavaScript, ale również o tematach nam wszystkim bardzo bliskich – wellbeing, stresie i wypaleniu zawodowym. Dowiecie się czym tak naprawdę jest wellbeing w pracy i jak go sobie zapewnić, jak zapobiegać wypaleniu zawodowemu oraz jak zwiększyć swoją codzienną energię, motywację i efektywność pracując w IT.

Jeśli chcesz przekazać uczestnikom spotkania jakieś informacje - wystąpić z krótkim przemówieniem i pokazać ciekawą technologię, skrytykować jakieś rozwiązanie, zaprezentować swój projekt lub poinformować o jakiejś inicjatywie, prosimy o kontakt z organizatorami.

Spotkanie odbywa się w języku polskim.

Bilety

Spotkanie jest w pełni darmowe, przyjść może każdy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja. Darmowe bilety można uzyskać na portalu Eventbrite.

Zasady

Na naszych spotkania obowiązuje Berliński Kodeks Postępowania. Zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki naszych wydarzeń do pomocy w tworzeniu przeżyć, które będą bezpieczne i pozytywne dla każdego.

Agenda

  1. Katarzyna Wrzos – Jak w praktyce zadbać o własny wellbeing?
  2. Michał Dudak – Biblioteki komponentów UI bez styli - czy to ma sens?

Sponsorzy

Partnerzy