meet.js Katowice #42

Kiedy
Gdzie Strefa Centralna Katowice
Portale

Opis

UWAGA

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na SARS-CoV-2 (koronawirus) w Polsce (również na Śląsku), oraz ze względu na częste podróże części naszych uczestników przez duże węzły komunikacyjne, takie jak Monachium czy Frankfurt, po burzliwej dyskusji postanowiliśmy odwołać najbliższe spotkanie w Katowicach (18.03).

Nie jesteśmy kompetentni oceniać, czy to dobra decyzja, czy też powielamy “medialną panikę”, ale zdrowie i bezpieczeństwo uczestników naszych spotkań jest dla nas najważniejsze.

Prelekcje przygotowane na marcowe spotkanie zostaną wygłoszone, jeśli tylko prelegenci wyrażą chęć, w innym terminie.

Bez decyzji na razie pozostaje organizacja spotkań w kolejnych miesiącach. Będzie to oczywiście uzależnione od aktualnej sytuacji w naszym regionie.

Dziękujemy za zrozumienie.


Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie meet.js Katowice.

Spotkanie jest w pełni darmowe, przyjść może każdy, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja. Spotkanie odbywa się w języku polskim.

Jeśli chcesz przekazać uczestnikom spotkania jakieś informacje - wystąpić z krótkim przemówieniem i pokazać ciekawą technologię, skrytykować jakieś rozwiązanie, zaprezentować swój projekt lub poinformować o jakiejś inicjatywie, prosimy o kontakt z organizatorami.

Spotkanie odbywa się w języku polskim.

Bilety

Spotkanie jest w pełni darmowe, przyjść może każdy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja. Darmowe bilety można uzyskać na portalu Eventbrite (link w nagłówku strony).

Zasady

Na naszych spotkania obowiązuje Berliński Kodeks Postępowania. Zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki naszych wydarzeń do pomocy w tworzeniu przeżyć, które będą bezpieczne i pozytywne dla każdego.

Agenda

  1. TBA
  2. TBA

Sponsorzy